ÖVRIGT / Speglar / Spegel 6307280
*
nr 630 7280
Spegel
höjd: 96
Utrop:
300 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 mars 2010
kl 19:32:40
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/3 14:41:18
1
450 kr
22/3 16:23:46
2
350 kr
22/3 17:02:10
3
450 kr
22/3 17:03:03
3
500 kr
22/3 17:34:38
4
800 kr
22/3 17:44:52
3
650 kr
22/3 19:22:54
5
750 kr
22/3 19:23:46
5
850 kr
22/3 19:27:40
6
Vinnande bud
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27
-
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29
-
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45
-
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17
-
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23
*
Spegel
nr 630 7280
Spegel
höjd: 96
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 mars 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/3 14:41:18 | 1 | 450 kr |
22/3 16:23:46 | 2 | 350 kr |
22/3 17:02:10 | 3 | 450 kr |
22/3 17:03:03 | 3 | 500 kr |
22/3 17:34:38 | 4 | 800 kr |
22/3 17:44:52 | 3 | 650 kr |
22/3 19:22:54 | 5 | 750 kr |
22/3 19:23:46 | 5 | 850 kr |
22/3 19:27:40 | 6 | Vinnande bud |
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar
-
3456 Spegel
+ konsol, 1800-tal. Höjd: 173+ 66
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:27 -
3337 Spegel
+ väggbord. Höjd: 60+ 145 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:29 -
3051 Spegel
128x80, nutida
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:06
-
3057 Spegel
136x96, nutida
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:45 -
3355 Spegel
140x65 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 19:17 -
3412 Spegel
1800-talets slut, 133x61 cm
Auktionen avslutas
imorgon
3 juni kl 20:23